BTP lideri Hüseyin Baş’tan bayram mesajı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Haber Giriş Tarihi: 28.06.2023 15:55
Haber Güncellenme Tarihi: 28.06.2023 15:55
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.ortamhaber.com
BTP lideri Hüseyin Baş’tan bayram mesajı

BTP lideri Hüseyin Baş’tan bayram mesajı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Türk milletinin bayramını kutlayan BTP lideri ekonomiden dış politikaya kadar büyük sorunların yaşandığını belirterek “Çözüm Milli Ekonomi Modeli’nin uygulanacağı Bağımsız Türkiye Partisi iktidarıdır” dedi.

İşte BTP liderinin bayram mesajı

“Yeni bir kurban bayramına daha ulaşmış bulunmaktayız. Yüce Türk Milletinin bayramını tebrik ediyorum. Kurban paylaşmak demektir, kurban fedakârlık demektir. Bu bakımdan Kurban bayramını amacına uygun idrak edebilmeyi temenni ediyorum.

“Az bir kesimin refahı toplumun tamamının refahı gibi pazarlanmaktadır”

Bu bayramda da ülkece içinde bulunduğumuz manzara ne yazık ki iç açıcı değildir. Ekonomideki durum herkesin malumu. Günden güne eriyen paramız, bitmek bilmeyen zamlar büyük bir geçim sıkıntısı olarak karşımızda çıkmaktadır. Durum buyken toplumun çok az bir kesiminin refahı sanki toplumun tamamının ortak haliymiş gibi pazarlanmaktadır. Geldiğimiz noktada maalesef Türkiye Türkler için pahalı yabancılar için ucuzluk cenneti bir ülke haline gelmiştir.

“Türkiye’nin en kritik seçimi koltuk kavgalarına kurban edilmiştir” 

Türkiye, ekonomiden dış politikaya kadar çok büyük sorunlar yumağının içindedir. Bu tabla 2002 yılından bu yana ülkeyi tek başına yöneten mevcut iktidarın eseridir. Bu bakımdan sorunun kaynağı olanlardan çözüm beklemek anlamsızdır. Ancak buna karşın muhalefetin durumu da ortadadır. 14 ve 28 Mayıs seçimleri muhalefetin toplumdan ne kadar kopuk olduğunu ortaya koymaktadır. Türkiye’nin en kritik seçimi koltuk kavgalarına kurban edilmiştir. Muhalefetin seçim sonrası verdiği görüntü buradan da bir çözüm beklemenin anlamsız olduğunu göstermektedir.

“Deprem konusunda hala adım atılmadı”

Deprem de büyük bir sorun olarak karşımızda durmaktadır. 6 Şubat tarihinde yaşadığımız büyük acıya rağmen hala kentlerimiz depreme hazırlanması konusunda somut bir adım atılmadığını görmek üzücüdür. Deprem Türkiye’nin acı bir gerçeğidir ve zaman kaybetmeden başta İstanbul olmak üzere harekete geçmek zaruridir.

“Tek çözüm BTP iktidarı”

Geldiğimiz noktada Türkiye’nin tek çözümü vardır. Bu çözüm de Bağımsız Türkiye Partisi’dir. Milli Ekonomi Modeli Türk milletinin aradığı çözümün adıdır. Türk milletinin bayramları bayram gibi yaşayabilmesinin yegâne yolu, Milli Ekonomi Modeli’nin uygulanacağı Bağımsız Türkiye Partisi iktidarıdır. Bu vesileyle milletimizin bayramını tekrar tebrik ediyor, daha güzel günlerce bayramlarda buluşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.